Skill Tree: Battle Magician ST2: Difference between revisions
From Elwiki
Gameboy224 (talk | contribs) (Created page with "{| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" |- | | | link=Guillotine Press...") |
m (Text replacement - "{{IconHover\|image-up=LockCover\.png\|image-down=(.*?)\|link=(.*?)}}" to "{{st|X|$1|$2|locked}}") |
||
(6 intermediate revisions by 3 users not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{| | {{Skill Tree 2 | ||
|- | | Character=Aisha | ||
| | | 15-2={{st|X|GuillotinePress2.png|Guillotine Press}} | ||
| | | 15-4=[[Image:RPassive3.png|link=Basic Physical Offense Training]] | ||
| 25-2={{st|X|MagicalMakeup.png|Magical Makeup}} | |||
| | | 25-4={{st|X|Fitness.png|Fitness}} | ||
| 30-1={{st|X|SpiritAccel.png|Spirit Acceleration}} | |||
| | | 30-3={{st|X|ManaflowOverdrive.png |Manaflow Overdrive|locked}} | ||
| 35-1=[[Image:Vital Drain.png|link=Vitality Drain]] | |||
| | | 35-3={{st|X|EnergyDrain.png|Energy Drain}} | ||
| 40-1={{st|X|SuperNova.png|Super Nova}} | |||
| | | 40-3={{st|X|EnergySpurt.png|Energy Spurt|locked}} | ||
| | | 40-4={{st|X|AishaS28.png|Circle Flame}} | ||
}} | |||
<noinclude>__NOTOC__ | |||
|- | == Old Version == | ||
| | *[[Skill Tree: Battle Magician ST2-1|Pre-07/04/2013]] | ||
| | </noinclude> | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||