Template:KD4: Difference between revisions
From Elwiki
(→掠夺者) |
|||
Line 120: | Line 120: | ||
| 0 | | 0 | ||
| '''穿过''' | | '''穿过''' | ||
|- align=center | |||
| align=left | [[Ground_Impact/zh-hans|大地一击]] | |||
| 0 | |||
| 0 | |||
| '''挑空1''' | |||
|- align=center | |- align=center | ||
| align=left | [[Counter_Chance/zh-hans|捕捉时机]] | | align=left | [[Counter_Chance/zh-hans|捕捉时机]] |
Revision as of 10:49, 10 February 2014
掠夺者
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
烈刃武者
|
锋刃武者
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
狂心武者
|
末日武者
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Weapon Taker
|
Veteran Commander
|