Template:CubeSet: Difference between revisions
From Elwiki
IceSoulMOG (talk | contribs) (:-P) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 389: | Line 389: | ||
| [[Image:HQ_Shop_Item_111610.png]] || Ancient Gold Box | | [[Image:HQ_Shop_Item_111610.png]] || Ancient Gold Box | ||
|- | |- | ||
| | | [[Image:HQ_Shop_Item_111069.png]] || Gorgeous Jeweled Box || rowspan=2 align=center | Mysterious Aspiration | ||
|- | |||
| [[Image:HQ_Shop_Item_112991.png]] || Ancient Jeweled Box | |||
|} | |} | ||
<headertabs/> | <headertabs/> |