Template:KD4: Difference between revisions
From Elwiki
(→Taker) |
|||
Line 111: | Line 111: | ||
| 0 | | 0 | ||
| '''LA3''' | | '''LA3''' | ||
|- align=center | |||
| align=left | [[Ground Impact]] | |||
| 0 | |||
| 0 | |||
| '''LR''' | |||
|- align=center | |||
| align=left | [[Megadrill Break]] | |||
| 0 * 2 + 0 * 5 | |||
| 0 * 2 + 0 * 5 | |||
| '''LR''' | |||
|- align=center | |- align=center | ||
| align=left | [[Shadow Piercing]] | | align=left | [[Shadow Piercing]] |
Revision as of 07:44, 15 April 2014
Taker
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sword Taker
|
Blade Master
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Over Taker
|
Reckless Fist
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Weapon Taker
|
Veteran Commander
|