Skill Tree: Infinity Sword/fr: Difference between revisions
From Elwiki
(Created page with "{| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" |- | | | link=Mirage Sting/fr | |st...") |
No edit summary |
||
Line 35: | Line 35: | ||
|style="background-color:#FCBCBC;"| | |style="background-color:#FCBCBC;"| | ||
| Niveau 60 (5 PC) | | Niveau 60 (5 PC) | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| [[File:SRain.png|link=Blade Rain/fr]] | |||
| | |||
|style="background-color:#FCBCBC;"| | |||
| Niveau 65 (10 PC) | |||
|} | |} |