Template:KD4: Difference between revisions
From Elwiki
(→Taker) |
|||
Line 117: | Line 117: | ||
| '''LR''' | | '''LR''' | ||
|- align=center | |- align=center | ||
| align=left | [[Megadrill Break]] | | align=left rowspan=2 | [[Megadrill Break]] | ||
| 0 | | 0 + 0 | ||
| | | 0 + 0 | ||
| '''LR''' | |||
|- align=center | |||
| 0 * 5 | |||
| 0 * 5 | |||
| '''LR''' | | '''LR''' | ||
|- align=center | |- align=center |
Revision as of 15:24, 24 April 2014
Taker
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sword Taker
|
Blade Master
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Over Taker
|
Reckless Fist
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Weapon Taker
|
Veteran Commander
|