Template:KD4: Difference between revisions
From Elwiki
Line 508: | Line 508: | ||
| align=left | [[Bleeding Slicer]]<br>[[Image:AirSlicer.png|20x20px|link:Air Slicer]] | | align=left | [[Bleeding Slicer]]<br>[[Image:AirSlicer.png|20x20px|link:Air Slicer]] | ||
| '''LA3, LR''' | | '''LA3, LR''' | ||
|- align=center | |||
| align=left | [[Shadow Backslide]] | |||
| 0 * 3 | |||
| 0 * 3 | |||
| '''LR''' | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
Revision as of 19:52, 27 April 2014
Taker
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sword Taker
|
Blade Master
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Over Taker
|
Reckless Fist
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Weapon Taker
|
Veteran Commander
|