Accessory: Difference between revisions
From Elwiki
(Blanked the page) |
No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
| |||
{| width="800" border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" | |||
|- | |||
| '''ITEM''' | |||
| '''STATS''' | |||
| '''DESCRIPTION''' | |||
|- | |||
| [[Image:BD1-2.png|center]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| [[Image:BD1-3.png|center]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| [[Image:BD1-5c.png|center]]<br> | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| [[Image:BD2-2.png|center]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| [[Image:BD2-4.png|center]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| [[Image:BD2-6.png|center]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| [[Image:BD3-1c.png|center]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| [[Image:BD3-2.png|center]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| [[Image:BD3-3.png|center]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| [[Image:BD4-1.png]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} |