Void Princess/Transcendent/Skills/fr: Difference between revisions
From Elwiki
(Created page with "{| width="100%" style="background: transparent; border: transparent" |- | valign="top" | === Spéciale active === {| border="1" style="border-collapse: collapse;" cellpadding=...") |
No edit summary |
||
Line 10: | Line 10: | ||
| width="40" | [[File:VPTrans3.png]] | | width="40" | [[File:VPTrans3.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Ruin/fr|Perdition]] | | align="center" width="150" | [[Ruin/fr|Perdition]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:VPTrans6.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Abysmal Field/fr|Champ abyssal]] | |||
|} | |} | ||