Skill Tree: Void Princess ST2: Difference between revisions
From Elwiki
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{ | {| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" | ||
| | |- | ||
| 35- | | | ||
| | | | ||
| | | [[File:ShadowBody.png|link=Shadow Body]] | ||
| | | | ||
| | |style="background:{{ColorSel|CharLight|Aisha}}"| [[File:Intermediate_Magic_Training.PNG|link=Intermediate Magical Offense Training]] | ||
| 50- | | Level 35 (2 SP) (4 SP) | ||
| | |- | ||
| | | | ||
| | | [[Image:AishaS15.png|link=Petite Angkor - Time Bomb]] | ||
| | | | ||
| [[File:Angkor_Heavy_Doll.png|link=Petit Angkor - Heavy Stone]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Aisha}}"| | |||
| Level 45 (4 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:AishaS11.png|link=Shadow's Contract]] | |||
| | |||
|[[File:Gravity_Ball_Research.png|link=Gravity Ball Investigation]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Aisha}}"| | |||
| Level 50 (4 SP) (10 SP,2 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:SI_Phantombreathing.png|link=Phantom Breathing - Dark Fall]] | |||
| | |||
| [[File:PB_Dark_Hole.png|link=Phantom Breathing - Dark Hole]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Aisha}}"| [[File:Sprint.png|link=Sprint]] | |||
| Level 55 (5 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:Magic_Expansion.png|link=Magic Intensification]] | |||
| | |||
|[[File:SI_Limmanamanage.png|link=Energy Discharge]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Aisha}}"| | |||
| Level 60 (5 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| [[File:VP.png|link=Abyss Angkor]] | |||
| | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Aisha}}"| | |||
| Level 65 (10 SP) | |||
|} |
Revision as of 22:27, 22 November 2018
File:ShadowBody.png | Level 35 (2 SP) (4 SP) | ||||
File:AishaS15.png | Level 45 (4 SP) | ||||
File:AishaS11.png | File:Gravity Ball Research.png | Level 50 (4 SP) (10 SP,2 SP) | |||
File:SI Phantombreathing.png | Level 55 (5 SP) | ||||
File:SI Limmanamanage.png | Level 60 (5 SP) | ||||
File:VP.png | Level 65 (10 SP) |