Skill Tree: Ara ST2: Difference between revisions
From Elwiki
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{ | {| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" | ||
| | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | [[File:TempestDance2.png|link=Tempest Dance]] | ||
| 5- | | | ||
| 10- | |style="background:{{ColorSel|CharLight|Ara}}"| [[File:GainForce2.png|link=Energy Absorption]] | ||
| | | Level 0 (2 SP) | ||
| | |- | ||
| | | | ||
| [[File:WindWegde2.png|link=Wolf Stance 2 : Wind Wedge]] | |||
| | |||
| [[File:PullingPerice2.png|link=Dragon Stance 2 : Pulling Thrust]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Ara}}"| [[File:CSZE.png|link=Extreme Heavenly Love]] | |||
| Level 5 (2 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:QuickAttack.png|link=Quick Thrust]] | |||
| | |||
| [[File:BodyofSteel.png|link=Steel Body]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Ara}}"| | |||
| Level 10 (2 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:ForceSpear2.png|link=Force Spear]] | |||
| | |||
| [[File:HeavenlyStrike.png|link=Heavenly Strike]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Ara}}"| [[File:ShadowRising2.png|link=Shadow Blast]] | |||
| Level 15 (2 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:ShadowKnot2.png|link=Exorcism Stance 3 : Shadoweave]] | |||
| | |||
|[[File:FallingDragon2.png|link=Falling Dragon]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Ara}}"| | |||
| Level 20 (2 SP) | |||
|} |
Revision as of 00:11, 23 November 2018
Level 0 (2 SP) | |||||
File:CSZE.png | Level 5 (2 SP) | ||||
Level 10 (2 SP) | |||||
File:ShadowRising2.png | Level 15 (2 SP) | ||||
Level 20 (2 SP) |