Blade Master/Skills/fr: Difference between revisions
From Elwiki
(→Passif) |
No edit summary |
||
Line 7: | Line 7: | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[File:ExS.png]] | | width="40" | [[File:ExS.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Extreme Blade/fr|Lame de l'extrême]] | | align="center" width="150" | [[Extreme Blade/fr|Lame de l'extrême]] {{Locked SkillFR|Hyper1}} | ||
|} | |} | ||
Line 18: | Line 18: | ||
| width="40" | [[Image:STSactive4.png]] | | width="40" | [[Image:STSactive4.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[Bloody Accel/fr|Triomphe sanglant]] | | width="150" align="center" | [[Bloody Accel/fr|Triomphe sanglant]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:HighSpeedDraw.png]] | |||
| width="150" align="center" | [[Supersonic Draw/fr|Tir rapide]] | |||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image:Giga Drive.PNG]] | | width="40" | [[Image:Giga Drive.PNG]] | ||
Line 23: | Line 26: | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image:RavenNew2.png]] | | width="40" | [[Image:RavenNew2.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Shockwave - Cutter/fr|Onde de choc - Cisaille]] [[Image: | | align="center" width="150" | [[Shockwave - Cutter/fr|Onde de choc - Cisaille]] {{Locked SkillFR|Advanced}} | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:RisingDance.png]] | |||
| width="150" align="center" | [[Rising Dance/fr|Danse aérienne]] | |||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image:Wolf Fang.PNG]] | | width="40" | [[Image:Wolf Fang.PNG]] | ||
Line 55: | Line 61: | ||
| align="center" width="150" | [[Winning Strategy/fr|Stratégie infaillible]] | | align="center" width="150" | [[Winning Strategy/fr|Stratégie infaillible]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image: | | width="40" | [[Image:ExtremeReflexes.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[ | | align="center" width="150" | [[Extreme Reflexes/fr|Réflexes surhumains]] {{Locked SkillFR|Expert}} | ||
|} | |} | ||
|} | |} |