Blade Master/Skills/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
m (Text replacement - "剑术大师" to "熟练的剑术") |
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 18: | Line 18: | ||
| width="40" | [[Image:STSactive4.png]] | | width="40" | [[Image:STSactive4.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[Bloody Accel/zh-hans|血红十字斩]] | | width="150" align="center" | [[Bloody Accel/zh-hans|血红十字斩]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:HighSpeedDraw.png]] | |||
| width="150" align="center" | [[Supersonic Draw/zh-hans|高度拔刀]] | |||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image:Giga Drive.PNG]] | | width="40" | [[Image:Giga Drive.PNG]] | ||
Line 24: | Line 27: | ||
| width="40" | [[Image:RavenNew2.png]] | | width="40" | [[Image:RavenNew2.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Shockwave - Cutter/zh-hans|冲击波 - 分割]] {{Locked Skill CN|3}} | | align="center" width="150" | [[Shockwave - Cutter/zh-hans|冲击波 - 分割]] {{Locked Skill CN|3}} | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:RisingDance.png]] | |||
| width="150" align="center" | [[Rising Dance/zh-hans|狂野剑舞]] | |||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image:Wolf Fang.PNG]] | | width="40" | [[Image:Wolf Fang.PNG]] | ||
Line 56: | Line 62: | ||
| align="center" width="150" | [[Winning Strategy/zh-hans|必胜战略]] | | align="center" width="150" | [[Winning Strategy/zh-hans|必胜战略]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image: | | width="40" | [[Image:ExtremeReflexes.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[ | | align="center" width="150" | [[Extreme Reflexes/zh-hans|极限爆发力]] {{Locked Skill CN|4}} | ||
|} | |} | ||
|} | |} |