Combat Ranger/Skills-PL: Difference between revisions
From Elwiki
(→Active) |
Frogonnt94 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 2: | Line 2: | ||
|- | |- | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
=== Umiejętności Specjalne === | |||
{| | {| border="0" cellpadding="1" cellspacing="1" style="background-color: black" | ||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | ||
| width="40" | [[Image:Spinning_Kick.png]] | | width="40" | [[Image:Spinning_Kick.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[ | | align="center" width="150" | [[Kopnaik Z Obrotu]] | ||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | ||
| width="40" | [[Image:Crecent Kick.png]] | | width="40" | [[Image:Crecent Kick.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Sierpowy Kopniak]] | | align="center" width="150" | [[Sierpowy Kopniak]] | ||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | ||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | ||
| width="40" | [[Image:TAI-HO-MING.png]] | | width="40" | [[Image:TAI-HO-MING.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Kamikadze | | align="center" width="150" | [[Kamikadze]] | ||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | ||
| width="40" | [[Image:Copy_of_SC_2010_9_17_12_43_54_.PNG]] | | width="40" | [[Image:Copy_of_SC_2010_9_17_12_43_54_.PNG]] | ||
Line 28: | Line 20: | ||
|} | |} | ||
<br> | |||
=== | | valign="top" | | ||
=== Aktywne === | |||
{| cellspacing="1" | {| border="0" cellpadding="1" cellspacing="1" style="background-color: black" | ||
|- style="background-color: | |- style="background-color: #FFFFFF;" | ||
| width="40" | [[Image:Reflect_Kick. | | width="40" | [[Image:Low_Kick.PNG]] | ||
| align="center" width="150" | [[Niski Kopniak]] | |||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |||
| width="40" | [[Image:Middle Kick.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Kopniak Z Kolana]] [[Image:lock.gif|lock.gif]] | |||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |||
| width="40" | [[Image:Reflect_Kick.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Lustrzany Kopniak]] | | align="center" width="150" | [[Lustrzany Kopniak]] | ||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
=== | === Pasywne === | ||
{| | {| border="0" cellpadding="1" cellspacing="1" style="background-color: black" | ||
|- style="background-color: rgb(255,255,255)" | |||
| width="40" | [[Image:RPassive3.png]] | |||
| width="150" align="center" | [[Podstawowy Trening Siły]] | |||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255) | |||
| width="40" | [[Image: | |||
| | |||
|- style="background-color: | |||
| width="40" | [[Image:Swift_Kicks.png]] | | width="40" | [[Image:Swift_Kicks.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[ | | align="center" width="150" | [[Szybkie Kopnięcia]] | ||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |||
| width="40" | [[Image:Nimble.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Zwinne Ruchy]] | |||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |||
| width="40" | [[Image:New Agility.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Elastyczne Ruchy]] | |||
|} | |} | ||
|} | |} |