Grand Archer/Skills-DE: Difference between revisions
From Elwiki
(Created page with "{| width="100%" style="background: transparent; border: transparent" |- | valign="top" | === Spezialaktiv === {| cellspacing="1" cellpadding="1" border="0" class="FCK__Show...") |
No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| width="100%" style="background: transparent; border: transparent" | {| width="100%" style="background: transparent; border: transparent" | ||
|- | |- | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
=== | |||
=== Spezial Aktiv === | |||
{| cellspacing="1" cellpadding="1" border="0" class="FCK__ShowTableBorders" style="background-color: black;" | {| cellspacing="1" cellpadding="1" border="0" class="FCK__ShowTableBorders" style="background-color: black;" | ||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |||
| width="40" | [[Image:SI Aero-Strafe.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Aero-Strafe/de|Luftbeschuss]] | |||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |||
| width="40" | [[Image:Wind Blast.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Wind Blast/de|Sturmexplosion]] | |||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |||
| width="40" | [[Image:Wind Ward.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Wind Ward/de|Windschutz]] | |||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | ||
| width="40" | [[Image:GAs1.png]] | | width="40" | [[Image:GAs1.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Freezing Arrow/de|Eisiger Pfeil]] | | align="center" width="150" | [[Freezing Arrow - Sting/de|Eisiger Pfeil - Stich]] | ||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | ||
| width="40" | [[Image: | | width="40" | [[Image:Freezing Arrow D.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[ | | align="center" width="150" | [[Freezing Arrow - Drizzle/de|Eisiger Pfeil - Sprühregen]] | ||
|} | |} | ||
Line 16: | Line 27: | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
=== Aktiv | === Aktiv === | ||
{| cellspacing="1" | {| border="0" cellpadding="1" cellspacing="1" style="background-color: black" | ||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |||
| width="40" | [[Image:Rapid Shot.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Rapid Shot/de|Schneller Schuss]] | |||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |||
| width="40" {{!}} [[Image:Arch_shot.png]] | |||
| align="center" width="150" {{!}} [[Arc Shot/de|Bogenschuss]] | |||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | ||
| width="40" | [[Image:CAs2.png]] | | width="40" | [[Image:CAs2.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Stigma Shot/de|Magisches Stigma]] | | align="center" width="150" | [[Stigma Shot/de|Magisches Stigma]] [[Image:lock.gif|lock.gif]] | ||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
=== Passiv | === Passiv === | ||
{| | {| border="0" cellpadding="1" cellspacing="1" style="background-color: black" | ||
|- style="background-color: rgb(255,255,255)" | |||
| width="40" | [[Image:Intermediate Magic Training.PNG]] | |||
| width="150" align="center" | [[Intermediate Magic Training/de|Fortgeschrittenes Zaubertraining]] | |||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | ||
| width="40" | [[Image:GAs3.PNG]] | | width="40" | [[Image:GAs3.PNG]] | ||
| align="center" width="150" | [[Nature | | align="center" width="150" | [[Inducing Nature/de|Eins mit der Natur]] | ||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | ||
| width="40" | [[Image:SI VIBRATIONSHOT.png]] | | width="40" | [[Image:SI VIBRATIONSHOT.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[ | | align="center" width="150" | [[Vibration Shot/de|Vibrierender Pfeil]] [[Image:lock.gif|lock.gif]] | ||
|} | |} | ||
|} | |} |