Template:Characters PL: Difference between revisions
From Elwiki
Kubixiorek (talk | contribs) No edit summary |
Kubixiorek (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 40: | Line 40: | ||
|[[Image:Chung_3-1.PNG|60px|link=Shelling Guardian/pl]]<br/>[[Shelling Guardian/pl|<span>Kanonier</span>]]<br/>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:Chung_3-2.PNG|60px|link=Tactical Trooper/pl]]<br/>[[Tactical Trooper/pl|<span>Bombardier</span>]] | |[[Image:Chung_3-1.PNG|60px|link=Shelling Guardian/pl]]<br/>[[Shelling Guardian/pl|<span>Kanonier</span>]]<br/>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:Chung_3-2.PNG|60px|link=Tactical Trooper/pl]]<br/>[[Tactical Trooper/pl|<span>Bombardier</span>]] | ||
|- | |- | ||
| style="font-size:85%; font-weight: bold; background-color: #da9100;width: 1%;" colspan="3;" | <span style="color: #CCC;">[[Image:Ara_Base.PNG|60px|link=Ara/pl]]<br>[[Ara/pl|<span style="color:#FFF;">Ara</span>]]</span><br> | | style="font-size:85%; font-weight: bold; background-color: #da9100;width: 1%;" colspan="3;" | <span style="color: #CCC;">[[Image:Ara_Base.PNG|60px|link=Ara/pl]]<br>[[Ara/pl|<span style="color:#FFF;">Ara</span>]]</span> | ||
|[[Image: | | colspan="3;"| [[Image:Arrowsplit2.png]] | ||
| colspan="3;"| [[Image:Arrowsplit2.png]] | |||
| colspan="3;"| [[Image:Arrowsplit2.png]] | |||
|-style="vertical-align:top; font-size:70%; font-color: #000000" | |||
|[[Image:Raven_2-1.PNG|60px|link=Over Taker/pl]]<br/>[[Over Taker/pl|<span>Kosiarz</span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:Raven_2-2.PNG|60px|link=Reckless Fist/pl]]<br/>[[Reckless Fist/pl|<span>Ognista Pięść</span>]] | |||
|[[Image:Raven_1-1.PNG|60px|link=Sword Taker/pl]]<br/>[[Sword Taker/pl|<span>Miecz Śmierci</span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:Raven_1-2.PNG|60px|link=Blade Master/pl]]<br/>[[Blade Master/pl|<span>Mistrz Miecza</span>]] | |||
|[[Image:Raven_3-1.PNG|60px|link=Weapon Taker/pl]]<br/>[[Weapon Taker/pl|<span>Wybraniec Przeznaczenia</span>]]<br/> [[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:Raven_3-2.PNG|60px|link=Veteran Commander/pl]]<br/>[[Veteran Commander/pl|<span>Weteran Ognia</span>]] | |||
|}<noinclude> | |}<noinclude> | ||
{{DEFAULTSORT:{{PAGENAME}}}} | {{DEFAULTSORT:{{PAGENAME}}}} |