High Magician/Skills-PL: Difference between revisions
From Elwiki
(→Active) |
Frogonnt94 (talk | contribs) |
||
Line 4: | Line 4: | ||
=== Specjalne === | === Specjalne === | ||
{| | {| border="0" cellpadding="1" cellspacing="1" style="background-color: black" | ||
|- style="background-color: | |- style="background-color: #FFFFFF;" | ||
| width="40" | [[Image: | | width="40" | [[Image:AishaS7.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[ | | align="center" width="150" | [[Cyklon]] | ||
|- style="background-color: | |- style="background-color: #FFFFFF;" | ||
| width="40" | [[Image:AishaS30.png]] | | width="40" | [[Image:AishaS30.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[ | | align="center" width="150" | [[Magiczny Pocisk]] | ||
|- style="background-color: | |- style="background-color: #FFFFFF;" | ||
| width="40" | [[Image:ChainLightning.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Piorun Łańcuchowy]] [[Image:lock.gif|lock.gif]] | |||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |||
| width="40" | [[Image:AishaS9.png]] | | width="40" | [[Image:AishaS9.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[ | | align="center" width="150" | [[Grad Lodowy]] [[Image:lock.gif|lock.gif]] | ||
|- style="background-color: | |- style="background-color: #FFFFFF;" | ||
| width="40" | [[Image:AishaS6.png]] | | width="40" | [[Image:AishaS6.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[ | | align="center" width="150" | [[Ognisty Krok]] | ||
=== Aktywne === | === Aktywne === |