Template:KD4: Difference between revisions
From Elwiki
(→Taker) |
|||
Line 379: | Line 379: | ||
| align=left | [[Haze Explosion]]<br>[[Image:AirSlicer.png|20x20px|link:Air Slicer]] | | align=left | [[Haze Explosion]]<br>[[Image:AirSlicer.png|20x20px|link:Air Slicer]] | ||
| '''LA, LR''' | | '''LA, LR''' | ||
|- align=center | |||
| align=left rowspan=2 | [[Bursting Blade]] | |||
| 0 + 0 | |||
| 0 + 0 | |||
| '''LA, LR''' | |||
|- align=center | |||
| 0 | |||
| 0 | |||
| '''LA3, LR''' | |||
|- align=center | |||
| align=left rowspan=2 | [[Bursting Blade]]<br>[[Image:AirSlicer.png|20x20px|link:Air Slicer]] | |||
| 0 + 0 | |||
| 0 + 0 | |||
| '''LA, LR''' | |||
|- align=center | |||
| 0 | |||
| 0 | |||
| '''LA3, LR''' | |||
|- align=center | |||
|} | |} | ||
| | | |
Revision as of 07:33, 15 April 2014
Taker
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sword Taker
|
Blade Master
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Over Taker
|
Reckless Fist
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Weapon Taker
|
Veteran Commander
|