Skill Tree: Yama Raja/de: Difference between revisions
From Elwiki
(Created page with "{| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" |- | | | File:HighSpeed.png|link=High Speed/de|Schnelligkei...") |
No edit summary |
||
Line 35: | Line 35: | ||
|style="background-color:#FA9B0A;"| | |style="background-color:#FA9B0A;"| | ||
| Level 60 (10 SP, 3 SP) | | Level 60 (10 SP, 3 SP) | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| [[File:EnergyCannon.png|link=Energy Cannon/de|Schmerzenshölle]] | |||
| | |||
|style="background-color:#FA9B0A;"| | |||
| Level 65 (10 SP) | |||
|} | |} |