Template:KD9: Difference between revisions
From Elwiki
Uraji96NekO (talk | contribs) |
Uraji96NekO (talk | contribs) |
||
Line 111: | Line 111: | ||
|- align=center | |- align=center | ||
| align=left | [[Mind Break]] | | align=left | [[Mind Break]] | ||
| 0 | |||
| '''LR''' | |||
|- align=center | |||
| align=left | [[Nasod Armor Mode]] | |||
| 0 | | 0 | ||
| '''LR''' | | '''LR''' | ||
|} | |} |
Revision as of 14:30, 13 May 2014
Tracers
Input | Knockdown Value | Type |
---|---|---|
Z | 6.5 | - |
ZZ | 6.5 | - |
ZZZ | 3 + 3 | - |
ZZZZ | 10 | LA |
ZZX | 0? | LA |
ZZXX | 0? | LA1 |
ZZZX | 13? | - |
X | 13 | - |
XX | 13 | - |
XXX | 0 | LA2 |
XXZ | 0 + 0 | - |
XXZ~Z | 2?*10 | - |
XXZ~ZZ | 0? | LA3 |
↑Z | 7.5 | - |
↑X | 0 + 0 + 0 | KD |
→→Z | 5*4 | - |
→→ZZ | 12 | LA3, LR |
→→ZZZ | 6? | LA2 |
→→X | 13 | P |
→→XX | 13 | - |
→→XXX | 0 | LA1 |
→→↑Z | 10 | - |
→→↑ZZ | 10 | - |
→→↑ZZZ | 10 | - |
→→↑X | 0 + 0 + 0 | - |
→→↑XX | 13 | - |
Mind Break | 0 | LR |
Nasod Armor Mode | 0 | LR |