Arc Tracer/SkillsBR: Difference between revisions
From Elwiki
Line 42: | Line 42: | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
=== Passivas | === Passivas === | ||
{ | {| style="background-color: black" class="FCK__ShowTableBorders" border="0" cellspacing="1" cellpadding="1" | ||
|- style="background-color: rgb(255,255,255)" | |||
| width="40" | [[File:RPassive3.png]] | |||
| width="150" align="center" | [[Basic Strength Training|Basic Physical Offense Training]] | |||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |||
| width="40" | [[Image:AddPassive4.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Nasod Armor Mode - Transform]] | |||
|- style="background-color: rgb(255,255,255)" | |||
| width="40" | [[Image:AddPassive5.png]] | |||
| width="150" align="center" | [[Library of Limitless|Infinite Library]] | |||
|- style="background-color: rgb(255,255,255)" | |||
| width="40" | [[Image:at_passive.jpg]] | |||
| width="150" align="center" | [[Hidden Records]] | |||
|} | |||
|} | |||
<br> | <br> |
Revision as of 10:27, 21 November 2014