Template:KD1: Difference between revisions
From Elwiki
(→Knight) |
|||
Line 55: | Line 55: | ||
| align=left | →→'''X''' | | align=left | →→'''X''' | ||
| 15 | | 15 | ||
| ''' | | - | ||
|- align=center | |||
| align=left | →→ZZ'''Z''' | |||
| ? | |||
| '''P''' | |||
|- align=center | |- align=center | ||
| align=left | ↑'''Z''' | | align=left | ↑'''Z''' |
Revision as of 14:36, 25 December 2015
Knight
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sword Knight
Lord Knight
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Magic Knight
|
Rune Slayer
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sheath Knight
|
Infinity Sword
|