Code : Empress/Skills/Transcendent/de: Difference between revisions
From Elwiki
m (Text replacement - "(\[\[ *:?|link *=) *Cheat[_ ]Code[_ ]:[_ ]Rule[_ ]Break\/([^]]*)\]\]" to "${1}Cheat Code: Rule Break/${2}]]") |
No edit summary |
||
Line 6: | Line 6: | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[File:CEmTrans1.png]] | | width="40" | [[File:CEmTrans1.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Tesla Flare/de|Tesla- | | align="center" width="150" | [[Tesla Flare/de|Tesla-Licblitzht]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[File:CEmTrans3.png]] | | width="40" | [[File:CEmTrans3.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Electronic Thunder/de|Elektro- | | align="center" width="150" | [[Electronic Thunder/de|Elektro-Donner]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:CEmTrans6.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Riseon Pride/de|Erhabener Stolz]] | |||
|} | |} | ||
Line 17: | Line 20: | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[File:CEmTrans2.png]] | | width="40" | [[File:CEmTrans2.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Summon to Mind/de| | | align="center" width="150" | [[Summon to Mind/de|Geist des Beschwörers]] | ||
|} | |} | ||
Line 31: | Line 34: | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[File:CEmTrans5.png]] | | width="40" | [[File:CEmTrans5.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Cheat Code: Rule Break/de|Cheat Code : | | align="center" width="150" | [[Cheat Code: Rule Break/de|Cheat Code : Regelverstoß]] [[image:lock.gif|lock.gif]] | ||
|} | |} | ||
|} | |} |