User:Antiaris: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 5: | Line 5: | ||
! Serveur<br>Server !! Classe<br>Class !! Pseudo<br>IGN !! Niveau<br>Level | ! Serveur<br>Server !! Classe<br>Class !! Pseudo<br>IGN !! Niveau<br>Level | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="14"| [[Image:French_Flag.png]] France || [[Image:SDTransNEW.png]] || Molybdene || 99 | ||
|- | |- | ||
|| [[File:FYTransNEW.png]] || Samovar || 99 | || [[File:FYTransNEW.png]] || Samovar || 99 | ||
Line 17: | Line 17: | ||
|| [[Image:CBSTransNEW.png]] || Callistemon || 99 | || [[Image:CBSTransNEW.png]] || Callistemon || 99 | ||
|- | |- | ||
|| [[File: | || [[File:NWTransNEW.png]] || Ancoli || 99 | ||
|- | |- | ||
|| [[File: | || [[File:DWTransNEW.png]] || Kastelern || 99 | ||
|- | |- | ||
|| [[Image:AANEW.png]] || Layklemis || | || [[File:BHTransNEW.png]] || Zanim || 99 | ||
|- | |||
|| [[File:DCTransNEW.png]] || Prostozelu || 93 | |||
|- | |||
|| [[Image:AANEW.png]] || Layklemis || 81 | |||
|- | |- | ||
|| [[File:DLNEW.png]] || Robespierre || 70 | || [[File:DLNEW.png]] || Robespierre || 70 | ||
Line 28: | Line 32: | ||
|- | |- | ||
|| [[File:DemNEW.png]] || Vesperhal || 63 | || [[File:DemNEW.png]] || Vesperhal || 63 | ||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
*Reminder: [[Template:AlternateVoices]] | *Reminder: [[Template:AlternateVoices]] |
Revision as of 15:29, 14 January 2018
Personnages (Characters)
Serveur Server |
Classe Class |
Pseudo IGN |
Niveau Level |
---|---|---|---|
France | File:SDTransNEW.png | Molybdene | 99 |
File:FYTransNEW.png | Samovar | 99 | |
File:DETransNEW.png | Antiaris | 99 | |
File:EETransNEW.png | Phosphene | 99 | |
File:NBTransNEW.png | Serotonal | 99 | |
File:CBSTransNEW.png | Callistemon | 99 | |
File:NWTransNEW.png | Ancoli | 99 | |
File:DWTransNEW.png | Kastelern | 99 | |
File:BHTransNEW.png | Zanim | 99 | |
File:DCTransNEW.png | Prostozelu | 93 | |
File:AANEW.png | Layklemis | 81 | |
File:DLNEW.png | Robespierre | 70 | |
File:OptNEW.png | Machinal | 70 | |
File:DemNEW.png | Vesperhal | 63 |
- Reminder: Template:AlternateVoices