Flame Lord/Skills/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
(→超技能) |
No edit summary |
||
Line 19: | Line 19: | ||
| width="40" | {{Force|EternalFlame.png}} | | width="40" | {{Force|EternalFlame.png}} | ||
| align="center" width="150" | [[Eternal Fire (Force)/zh-hans|无尽火焰]] | | align="center" width="150" | [[Eternal Fire (Force)/zh-hans|无尽火焰]] | ||
|- | |||
| width="40" | {{Force|ELE14.png}} | |||
| align="center" width="150" | [[Blazing Dance (Force)/zh-hans|火焰之舞]] | |||
|- | |- | ||
| width="40" | {{Force|ELE13.png}} | | width="40" | {{Force|ELE13.png}} | ||
| align="center" width="150" | [[Blazing Wing (Force)/zh-hans|火焰之翼]] | | align="center" width="150" | [[Blazing Wing (Force)/zh-hans|火焰之翼]] | ||
|- | |||
| width="40" | {{Force|BurstRising.png}} | |||
| align="center" width="150" | [[Rising Burst (Force)/zh-hans|魔剑爆裂]] | |||
|} | |} | ||
Revision as of 06:38, 4 June 2018
超技能
|
原力变化技
|
被动技
|
- 除了这些新技能外,还可以学习原力技能。