Skill Tree: Veteran Commander ST2: Difference between revisions
From Elwiki
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{ | {| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" | ||
| | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
| 35- | | [[File:NapalmGrenade.png|link=Napalm Grenade]] | ||
| | | | ||
| | |style="background:{{ColorSel|CharLight|Raven}}"| [[File:Intermediate_Magic_Training.PNG|link=Intermediate Magical Offense Training]] | ||
| 50- | | Level 35 (4 SP) | ||
| | |- | ||
| | | | ||
| | | [[File:BleedingSlicer.png|link=Fatal Wound]] | ||
| | | | ||
| [[File:DeadlyRaid.png|link=Deadly Raid]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Raven}}"| | |||
| Level 45 (4 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:STM.png|link=Mercenary Survival Strategy]] | |||
| | |||
| [[File:VTM.png|link=Victory Survival Strategy]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Raven}}"| | |||
| Level 50 (4 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:ICNapalm.png|link=Ignition Crow - Napalm]] | |||
| | |||
| [[File:IgnitionCrow.png|link=Ignition Crow - Incinerator]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Raven}}"| [[File:AirSlicer.png|link=Air Slicer]] | |||
| Level 55 (5 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:SB.png|link=Shadow Backslide]] | |||
| | |||
| [[File:AOM.png|link=Overheat Mode Activated!]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Raven}}"| | |||
| Level 60 (5 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| [[File:BBuster.png|link=Burning Buster]] | |||
| | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Raven}}"| | |||
| Level 65 (10 SP) | |||
|} |