Skill Tree: Code: Architecture ST2: Difference between revisions
From Elwiki
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{ | {| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" | ||
| | |- | ||
| | | | ||
| 15- | | | ||
| | | [[File:CAPassive3.png|link=Queen's Potential]] | ||
| 25- | | | ||
| | |style="background:{{ColorSel|CharLight|Eve}}"| [[File:RPassive3.png|link=Basic Physical Offense Training]] | ||
| | | Level 15 (3 SP) | ||
| 35- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
| [[File:CAActive1.png|link=Oberon Guard]] | |||
| | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Eve}}"| [[File:Energy Conversion.PNG|link=Mana Conversion]] | |||
| Level 25 (3 SP) (7 SP, 2 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:CASActive4.png|link=Sonic Wave]] | |||
| | |||
| [[File:CASActive1.png|link=Heaven's Fist - Pressure]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Eve}}"| | |||
| Level 30 (3 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:CAPassive2.png|link=Electron Ball Training]] | |||
| | |||
| [[File:PhotonBooster.png|link=Photon Booster]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Eve}}"| | |||
| Level 35 (3 SP) | |||
|- | |||
| | |||
|[[File:CASActive3.png|link=Genocide Ripper]] | |||
| | |||
|[[File:Sweeper.png|link=Heaven's Fist - Sweeper]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Eve}}"| [[File:Mega Electronball.PNG|link=Mega Electron Ball]] | |||
| Level 40 (3 SP) | |||
|} |
Revision as of 23:10, 22 November 2018
File:CAPassive3.png | Level 15 (3 SP) | ||||
Level 25 (3 SP) (7 SP, 2 SP) | |||||
File:CASActive4.png | File:CASActive1.png | Level 30 (3 SP) | |||
File:PhotonBooster.png | Level 35 (3 SP) | ||||
File:Sweeper.png | Level 40 (3 SP) |