Skill Tree: Code: Electra ST2: Difference between revisions
From Elwiki
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{ | {| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" | ||
| | |- | ||
| 15- | | | ||
| | | | ||
| | | [[File:SpectrumDynamics.png|link=Spectrum Dynamics]] | ||
| | | | ||
| 30- | |style="background:{{ColorSel|CharLight|Eve}}"| [[File:RPassive4.png|link=Basic Magic Offense Training]] | ||
| | | Level 15 (3 SP) | ||
| | |- | ||
| | | | ||
| | |||
| [[File:ParticleRay.png|link=Particle Ray]] | |||
| | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Eve}}"| [[File:Energy Conversion.PNG|link=Mana Conversion]] | |||
| Level 25 (3 SP) (7 SP, 2 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:SweepRolling.png|link=Sweep Rolling - Over Charge]] | |||
| | |||
| [[File:Tri Vulcan.png|link=Sweep Rolling - Tri-Vulcan]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Eve}}"| [[File:PhotonFlare.png|link=Photon Flare]] | |||
| Level 30 (3 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:PhotonBooster.png|link=Photon Booster]] | |||
| | |||
| [[File:Elegant Steps.PNG|link=Graceful Step]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Eve}}"| | |||
| Level 35 (3 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:Linear Divider.png|link=Linear Divider]] | |||
| | |||
| [[File:GigaStream.png|link=Giga Stream]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Eve}}"| [[File:Mega Electronball.PNG|link=Mega Electron Ball]] | |||
| Level 40 (3 SP) | |||
|} |
Revision as of 23:13, 22 November 2018
File:SpectrumDynamics.png | Level 15 (3 SP) | ||||
Level 25 (3 SP) (7 SP, 2 SP) | |||||
File:SweepRolling.png | File:PhotonFlare.png | Level 30 (3 SP) | |||
File:PhotonBooster.png | Level 35 (3 SP) | ||||
File:Linear Divider.png | File:GigaStream.png | Level 40 (3 SP) |