Sniping Ranger/Skills-FR: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
| width="40" | [[Image:Crazy Shot.png]] | | width="40" | [[Image:Crazy Shot.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Crazy Shot/fr|Tir démentiel]] | | align="center" width="150" | [[Crazy Shot/fr|Tir démentiel]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Rapid Shot.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Rapid Shot/fr|Tir rapide]] | |||
|} | |} | ||
Line 31: | Line 34: | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image:Shooting Magnum.png]] | | width="40" | [[Image:Shooting Magnum.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Shooting Magnum/fr|Tir quadruple]] | | align="center" width="150" | [[Shooting Magnum/fr|Tir quadruple]] {{Locked SkillFR|Intermediate}} | ||
|} | |} | ||
Revision as of 23:40, 11 August 2020
Spécial actif
|
Actif
|
Passif
|