Template:KD1: Difference between revisions
From Elwiki
AngusBlade (talk | contribs) m (→Rune Slayer) |
AngusBlade (talk | contribs) |
||
Line 227: | Line 227: | ||
|- align=center | |- align=center | ||
| align=left | [[Splash Explosion]] | | align=left | [[Splash Explosion]] | ||
| 0 | |||
| '''LR''' | |||
|- align=center | |||
| align=left | [[Heat Rune]] / [[Freeze Rune]] | |||
| 0 | | 0 | ||
| '''LR''' | | '''LR''' |
Revision as of 18:25, 9 December 2013
Knight
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sword Knight
|
Lord Knight
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Magic Knight
|
Rune Slayer
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sheath Knight
|
Infinity Sword
|